Kamarádi z Abecedy

Kamarádi z Abecedy
Abeceda v akejkoľvek forme je u nás na dennom poriadku. Preto s radosťou hľadám v internetových kníhkupectvách nové abecedné knihy. Kamarádi z Abecedy od Radka Malého a Františka Petráka som mala vyhliadnuté už dávno, akurát boli všade vypredaný. Aká to radosť ked mi prišiel mail z bux.cz že majú knihu znova skladom (asi zametali staré police alebo čo).
Niekedy ma prekvapuje aké knihy sa Juli páčia. Práve pri abecede som si nebola istá ako ju prijme. Viac ako dobre! Písmenkoví panáčikovia Fantiška Petráka ju zaujali a aj niektoré básničky si hneď obľúbila. Najviac sa jej samozrejme páčia pekne znejúce slovné spojenia: C cinká s cingrlátky, Slečna Sisi se tu kroutí, ententyky, elce pelce, poskládal se do kozelce.
kamaradi z abecedy
kamaradi z abecedy
kamaradi z abecedy
Na každej dvojstrane je písmeno, básnička a úloha pre deti. Kniha je z tvrdých papierov, v krúžkovej väzbe, ideálna na kreslenie. Ale to nás čaká až o niekoľko rokov  =)  Zatiaľ len precvičujeme akrobatické polohy K.
kamaradi z abecedy

 

kamaradi z abecedy
Extra „recenzia“ od malého čitateľa:
Knihu si môžete kúpiť na martinus.sk  alebo martinus.cz (cez partnerský program). Ako to funguje si prečítate tu: klik.
Názov: Kamarádi z Abecedy
Text: Radek Malý
Ilustrácie: František Petrák
Vydal: Baobab, 2016
Strán: 32
ISBN: 9788072947027


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.