Dinosaury?!

Dinosaury?!

Ja viem, že kníh o dinosauroch je obrovské množstvo. Táto je ale výnimočná, verte mi. Lila Prap: Dinosaury?!

 

Milú skoro-encyklopédiu o dinosaroch napísala slovinská ilustrátorka Lila Prap. Jej knihy sú vo svete obľúbené nielen pre jej nezameniteľný štýl kresby, ale hlavne preto, že sú fakt zábavné.

Dinosaury?! je určená pre deti od štyroch rokov. Veľké a prehľadné obrázky, na každej strane jeden zástupca skupiny pravekých tvorov. Informácií tak akurát, aby vaše dieťa nebolo rýchlo presýtené. Pretože dinosaury sú vlastne predkovia vtákov, celou knihou vás sprevádza slepačia rodinka. Kuriatko a jeho zvedavé otázky vás pekne posúvajú zo strany na stranu. A slepačie komentáre sú vtipné. Pre malého pampúcha určite a ja sa tiež občas pousmejem. Bude vás to spolu baviť, uvidíte.

Dinosaury?! je jediná kniha, ktorá v slovenčine Lile Prap vyšla. Zatiaľ. Dúfam, že ich bude viac. V češtine Computer Press vydal jej Proč má zebra pruhy? a Abeceda se zvířátky. Obe sú síce vypredané, ale poobzeráme sa po nich v knižnici. Myslím, že to bude stáť za to.

Lila Prap - Dinosaury?! Lila Prap - Dinosaury?!Lila Prap - Dinosaury?!

Lila Prap - Dinosaury?!Lila Prap - Dinosaury?!Lila Prap - Dinosaury?!Lila Prap - Dinosaury?!

Knihu si môžete kúpiť na martinus.sk alebo martinus.cz (cez partnerský program). Ako to funguje si prečítate tu: klik.
Názov: Dinosaury?!
Text/Ilustrácie: Lila Prap
Vydal: Perfekt, 2015
Strán: 32
ISBN: 9788080467050

 Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.