Profesor Astrokocour: Hranice vesmíru

Profesor Astrokocour: Hranice vesmíru

Hľadáte informačne bohatú, zábavnú a štýlovú knihu o vesmíre pre deti? Profesor Astrokocour má presne to, čo potrebujete.

Sprievodcom knihou vám bude profesor Astrokocour a jeho pomocníci. Kniha občas vyznieva ako prehliadka múzea, aj s nakreslenými žasnúcimi návštevníkmi. Nájdete v nej všetky témy, ktoré v knihe o vesmíre očakávate. Dozviete sa o zrode vesmíru a hviezd, o našej slnečnej sústave a planétach. Pomerne dosť si prečítate aj o letoch do vesmíru, raketách a satelitoch. Prekvapili ma strany o neznámom živote, ktorý sme zatiaľ neobjavili, ale pravdepodobne existuje. A tiež dobre vysvetlené cestovanie vesmírom (rýchlosťou vyššou ako rýchlosť svetla alebo červou dierou).

Kniha dokáže vďaka nádherným ilustráciam upútať aj menšie deti od 6 rokov. Zároveň v nej nájdu dosť informácií, aby zaujala aj staršie deti. Takže verím, že knihu budú radi otvárať a čítať kľudne aj v 10tich rokoch.

KNIHU SI MÔŽETE KÚPIŤ NA MARTINUS.SK ALEBO MARTINUS.CZ (CEZ PARTNERSKÝ PROGRAM). AKO TO FUNGUJE SI PREČÍTATE TU: KLIK.

POZRITE SA, ČI JE KNIHA DOSTUPNÁ AJ VO VAŠEJ KNIŽNICI. VĎAKA PROJEKTU INFOGATE.SK (KLIK).

Názov: Profesor Astrokocour: Hranice vesmíru
Text: Dominic Walliman
Ilustrácie: Ben Newman
Preklad: Richard Podaný
Vydal: Labyrint, 2017
Strán: 64
ISBN: 9788086803425
HODNOTENIE   9/10 
text ★★☆
ilustrácie ★★★
úprava ★★★
extra ★


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.