Psi nebaletí

Psi nebaletí

Samozrejme, že psi nebaletia. Ako by ich vôbec mohlo niečo také … ružové… zaujímať?

Ale čo so psom, ktorý nechce čúrať na každý strom a aportovanie je pod jeho úroveň? Čo so psom, ktorý dlho zamilovane pozerá baletné vystúpenia a počúva klasickú hudbu? Nuž, taký pes to má ťažké. Ešte ťažšie, ak je to malý mops, ktorý vyzerá… ako súdok na nožičkách. A najťažšie, ak otecko nechce ani omylom pripustiť, aby si Biff tanec aspoň vyskúšal.
Našťastie je Biff nielen ambiciózny, ale aj prefíkaný. V utajení sa dostane na hodinu baletu svojej malej paničky, ba dokonca priamo na baletné predstavenie. Jedine tak môže zachrániť celé predstavenie, keď primabalerína skončí s hlavou v tube. Ukáže nielen oteckovi, ale celému svetu, že psi môžu tiež tancovať balet. Biff určite áno.

Túto milú knihu sme náhodou našli v knižnici. Je to pekný príbeh o tom, že keď niekoho niečo veľmi baví a všemožne sa snaží, nakoniec sa mu sen splní. Nech si svet okolo hovorí, čo chce.

 

POZRITE SA, ČI JE KNIHA DOSTUPNÁ AJ VO VAŠEJ KNIŽNICI. VĎAKA PROJEKTU INFOGATE.SK (KLIK).
Názov: Psi nebaletí
Text: Anna Kemp
Ilustrácie: Sara Ogilvie
Preklad: Robert Komačka
Vydal: Presco Group, 2015
Strán: 32
ISBN: 9788087588703


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.