Mám tě ráda

Mám tě ráda

Dnes si dáme niečo nenáročné, ale stále krásne. Kniha Mám tě ráda s textom Astrid Desbordes a ilustráciami od Pauline Martin je novinka od vydavateľstva Axióma.

Každé dieťa rado počúva, že ho majú radi. A rodičia by to mali opakovať čo najčastejšie. Trochu vám pri tom možno pomôže aj táto kniha.

Maminka malého Adamka v nej prezradí tajomstvo. Porozpráva mu, kedy ho má vlastne rada.

Každá dvojstrana je koncipovaná ako taký protiklad: mám ťa rada keď sa radujeme, aj keď sa hnevám; keď si odvážny aj keď sa bojíš; keď sa mi podobáš, aj keď si sám sebou…

Obrázky sú jednoduché v príjemných pastelových farbách. Cukríkový nádych vyvažujú vtipné momenty, ktoré rodičia väčšinou dobre poznajú. Ilustrácie s minimom textu tak tvoria vydarenú a milú knihu o materinskej láske.

Zdá sa, že autorkám Astrid Despordes a Pauline Martin to ide spolu dobre. Spolupracovali už na viacerých knihách. Tento rok dokonca vyšlo aj pokračovanie Mám tě ráda s názvom Un amour de petite sœur, kde Adamko dostane malú sestričku.

Momentálne sa nám práve takáto kniha hodí. Pri všetkom tom zhone okolo bábätka je fajn zaňuňať sa s pampúchom večer v posteli a povedať mu, že ho mám rada. Pořád a napořád. A to je to veľké tajomstvo.

mam te rada

mam te rada

mam te rada

mam te rada

mam te rada

mam te rada

mam te rada

Knihu si môžete kúpiť na martinus.sk alebo martinus.cz (cez partnerský program). Ako to funguje si prečítate tu: klik.
Názov: Mám tě ráda
Text: Astrid Desbordes
Ilustrácie: Pauline Martin
Vydal: Axióma, 2016
Strán: 40
ISBN9788072923298


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.