Vianočný punč 2017

Vianočný punč 2017

Ládidá, tretí rok! Neuveriteľné. Že vás naše písanie o detských knihách baví, že sme niekomu uľahčili výber a snáď aj nasmerovali k tým lepším knihám. Toto všetko je tak skvelé, že tomu ozaj ťažko uveriť. Ale sme tu. Hlavne vďaka vám, našim milým čitateľom, predčítateľom a fanúšikom dobrých kníh. Ďakujeme a pozývame vás preto na pohárik Vianočného punču. Nech sa páči.

Minulý rok sme sa tešili, že máme veľa výhier a ešte viac súťažiacich. Tento tok nás sponzori doslova zahrnuli lavínou krásnych kníh. Všetky sme poctivo vybrali, aby sa k vám dostalo len to najlepšie. A keďže je kníh nakoniec oveľa viac, ako sme čakali, poprosili sme o pomoc ďalšie sesterské blogy. Okrem Lucie z Knihy dětem a Vik z Čítajme si spolu, tak môžete súťažiť aj v bleskových súťažiach. Zapojili sa Zdenka a jej Mimi milá knihomilka, Petra z Bookworm‘s diary a Barbora z Orvokki′s blog. Ak ich náhodou ešte nepoznáte, hor sa do čítania ich skvelých blogov.

Ako sa zapojiť?

V predchádzajúcich ročníkoch ste boli fantastickí a poslali kopu krásnych obrázkov od vašich detí. Tento rok bude dúfam galéria k článku nekonečná.  Vaša úloha je jasná, dajte deťom papier, pastelky alebo nožnice a lepidlo a nechajte ich tvoriť. Potom pošlite fotku obrázku, dielka, čohokoľvek čo vytvorili mailom na bc@lain.sk. Môžu skúsiť nakresliť svojho obľúbeného knižného hrdinu. Alebo niečo úplne iné =) Teším sa na vaše fotky, čas máte do 15.12. 2017.

Pre viac informácií, ako sa zapojiť do všetkých súťaží, kliknite sem: Vianočný punč na Čítajme si spolu.

Čo môžete vyhrať?

Takú nádielku kníh na nás sponzori spustili, že nám bolo ľúto vybrať len troch ľudí na každom blogu. Preto som výhry rozdelila do šiestich balíčkov. Žrebovanie bude v sobotu 16. 12. 2017.

Najskôr chcem poďakovať všetkým sponzorom. Ďakujeme, že vydávate knihy, ktoré máme radi a ktoré chceme s chuťou a radosťou rozdávať =)

Balík číslo 1

Balík číslo 2

Balík číslo 3

Balík číslo 4

Balík číslo 5

Balík číslo 6

Koniec?

Ale nie, len začiatok! Nezabudnite sa pozrieť aj na Knihy dětemČítajme si spoluMimi milá knihomilkaBookworm‘s diary a Orvokki′s blog. Tam nájdete ďalšie výdatné porcie nášho spoločnéhu punču. Na záverečné žrebovanie o hlavné výhry si počkajte na 20.12. 2017. Šancu na výhru v ňom zvyšujete účasťou v ostatných súťažiach.

A teraz?

… ani teraz. Posielajte fotky výtvorov svojich detí na bc@lain.sk. Teším sa na vás =)

Galéria Vianočného punču =)

 

 

 3 thoughts on “Vianočný punč 2017”

  • Děkujeme za další ročník soutěže!
    A mám dotaz – pokud je v rodině víc dětí, může soutěžit každé zvlášť, nebo mám poslat jen jeden e-mail s více obrázky? Předem díky za odpověď.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.