Rok v lese

Rok v lese

O tom, že z dielne B4U publishing vychádzajú samé krásky som už písala. Tentoraz tu máme knihu pre deti od 3 do 6 rokov: Rok v lese.

Kniha vás prevedie celým rokom v lese. Začína sa na jar. Každý mesiac má vyhradenú jednu stranu. Možete sa na nej dozvedieť rôzne perličky zo sveta zvierat a rastlín, ktoré žijú a rastú v našich lesoch.

Petra Bartíková napísala zaujímavé a vtipné texty. Práve teraz (v štyroch rokoch) má pampúch rád tento rozsahový formát: pár viet okolo každého faktu. A tu sa ešte aj pobaví.

Klep klep! Kdo je tam? Ani se neptej, to zima klepe na dveře! „Nezájem,“ řekl by jezevec. Na podzim usíná hluboko pod zemí.

Aj z ilustrácií Anety Žabkovej máme presne ten istý dojem. Jej zvieratká sú milé aj srandovné zároveň. Texty a obrázky naviac oživujú dotykové prvky: otváracie okienka a vlepené mini-knižočky s návodmi na tvorenie alebo skúmanie.
Zdá sa mi, že spolupráca autoriek sa fakt vydarila a vznikla hravá kniha. Nájdete v nej nielen veľa nových informácií, ale hlavne zábavu.

Za knihu ďakujem vydavateľstvu Albatros.

Knihu si môžete kúpiť na martinus.sk , na martinus.cz (cez partnerský program). Ako to funguje si prečítate tu: klik.
Pozrite sa, či je kniha dostupná aj vo vašej knižnici. Vďaka projektu InfoGate.sk (klik).
Názov: Rok v lese
Text: Petra Bartíková
Ilustrácie: Aneta Žabková
Vydal: Albatros, 2017
Strán: 18
ISBN: 9788000044521


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.