PARTNERSKÝ PROGRAM

Knihy na recenziu dostávam od rôznych vydavateľstiev. Väčšinou si sama vyžiadam konkrétne tituly priamo z vydavateľstva. Ak sa mi zapáčia, napíšem o nich. V závere článku je vždy uvedené, kto mi knihu poslal. Ak nie, je kniha moja vlastná alebo z knižnice.

Partnerský program alebo affiliátne linky je marketingový nástroj predajcov. Na stránke nájdete odkazy na naše obľúbené internetové kníhkupectvá. Ak si kliknutím na odkaz kúpite u nich knihu, z vášho nákupu dostaneme malé percento späť na náš účet. Tak si môžeme kúpiť ďalšie knihy na recenzie.

Čo sa tým pre vás mení? Okrem dobrého pocitu, že ste nám pomohli, vlastne nič. Cena bude pre vás stále rovnká. Ale ak sa rozhodnete kúpiť nejakú knihu pomocou nášho affiliátneho linku, budeme vám veľmi vďační za podporu.

Okrem toho spolupracujeme aj s projetkom InfoGate:
InfoGate je súborný katalóg, v ktorom nájdete viac ako 1.5 milióna záznamov knižných titulov. Predstavuje unikátnu zbierku bibliografických záznamov obohatenú o používateľské hodnotenia a komentáre. InfoGate poskytuje možnosť vyhľadávať v katalógoch všetkých zapojených knižníc prostredníctvom jedného dotazu.

Momentálne spolupracujeme s MARTINUS.SKMARTINUS.CZ.